Opinie strona 2
*****
Nikita Huryn Lokalny przewodnik (21.01.2020)
Nie można kserować będąc klientem "z ulicy". Żeby drukować trzeba się wcześniej umówić.
Przemysław Paśko (29.12.2019)
Dziękujemy za sprawną realizację materiałów na targi. Polecamy tą firmę innym.
Krzysztof Genke (30.06.2019)
Bardzo profesjonalne i pro-klienckie i rzeczowe podejście. Krótkie terminy i rewelacyjny stosunek jakości do ceny, przy czym jakość jest bardzo dobra. Drukujemy tu tysiące ulotek typu DL i dostajemy je szybko bardzo ładnie spakowane. Szczerze polecam !
Maciek Szałęga (27.05.2019)
Maksymilian KULESZA
Maksymilian KULESZA (11.03.2019)
Wysoka jakość druku, szybka realizacja zamówienia, świetna obsługa kliena
Anita Wolszczak (11.01.2019)
swietne katalogi, folia położona idealnie gładko. Bardzo wysoka jakosc, dziekujemy za terminową dostawę. Polecamy z czystym sumieniem. 5*
Emila Rudzinska (22.11.2018)
Druki bardzo wysokiej jakości. Profesjonalna poligrafia. korzystamy z tej drukarni od lat!
Piotr X (11.11.2018)
Zamawiamy regularnie różne materiały marketingowe i zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni. Szybki czas realizacji i bardzo dobra komunikacja z firmą :)
Agata Witkowska - lokalny przewodnik (09.08.2018)
*****
Lena Tworkowska (14.06.2018)
Świetna drukarnia, super jakość przy bardzo atrakcyjnych cenach.
Patrycja Mosiej lokalny przewodnik (27.05.2018)
sprawdzony wykonawca. Bardzo dobra cena i wysoka jakość plakatów.
Alicja Bąk (11.05.2018)
Bardzo szybko i profesjonalnie! Dziękuję za współpracę!
Jana Czerwatiuk (12.04.2018)
5Gwiazdek, bo to bardzo sprawna drukarnia !!! Od pewnego czasu mieliśmy problem z dotychczasowym dostawcą, zdecydowaliśmy się złożyć zamówienie w drukarni Horyzont. To była bardzo dobra decyzja, bo nie dość że druk plakatów był praktycznie na następny dzień a to duży format B1... to poza tym przesyłka była darmowa i nawet jak na warszawskie warunku dotarła do nas koło godziny 13 tej. Należy zaznaczyć, że druk plakatów w drukarni Horyzont jest na bardzo wysokim poziomie, plakaty w dobrych kolorach, zgodnie z gramaturą którą zamówiliśmy, bardzo dobrze zapakowane w tuby, nic więc się nie zniczczyło w czasie drogi. Będziemy korzystać ! Polecamy tą firmę. Godna zaufania.
francuska 2005 (20.03.2018)
POLECAM DRUKARNIĘ ZA JAKOSC
Maksymilian KULESZA (21.02.2018)
Jestem bardzo zadowolony z usług drukarni. Super obsługa, wysoka jakość produktu, krótki termin realizacji oraz niska cena (zamawiałem teczki firmowe). Solidna firma godna polecenia!
Adam Rulka Lokalny przewodnik (21.02.2018)
Naprawdę szybka realizacja, do tego w bardzo wysokiej jakosci. Sprawdzona firma, polecamy każdemu kto szuka ! Dziekujęmy !
Anna Tarasewicz Gosk (15.02.2018)
Bardzo sprawna drukarnia. Ulotki dotarły w umówionym terminie. Druk barwny w kolorach które oczekiwałem.
Siłak Dariusz (21.03.2017)
Opinie pochodzą wyłacznie od klientów, którzy kupili produkt w sklepie i podlegają weryfikacji.
poprzednia12
